על המשרד

נטע טל וברקת לאתר
neta-and-tal-with-flower-blocks
תמונה עם סטאג׳רים

 

משרדנו עוסק בתכנון בתים פרטיים, משרדים, פרוייקטים מסחריים שונים בדגש על תכנון יצירתי וקפדני המתחשב בסביבה.

 

דוידי רוזין הינו אחד המשרדים המובילים בתחום המגורים בארץ

המשרד מתכנן עשרות בתי מגורים בשכונות המתחדשות של תל אביב וסביבתה כגון ביצרון, רמת ישראל, שכונת שפירא והדר יוסף, אשר בהן הבניה מצריכה נסיון רב בתכנון במרקם צפוף והבנת תכניות בניין עיר סבוכות. פרוייקטים רבים בשכונות אלה מהווים תקדים תכנוני ומציעים פתרונות יצירתיים למיצוי זכויות הבניה עבור היזם.

המשרד עוסק בתכנון שכונות למגורים בקיבוצים ובהרחבות במושבים. בתכנון שכונה בהרחבה של קיבוץ אנו מציעות ליזם מספר חלופות תכנוניות של השתלבות הבניה בנוף הפתוח. בית חדש בקיבוץ הוא בית צומח אשר לוקח בחשבון צרכים משתנים של משפחה לאורך השנים, תוך שימת דגש על עיצוב מוקפד ומותאם לאופי המקום.

לדוידי רוזין רזומה עשיר בתכנון משרדים קטנים ובינוניים, שיפוצים של מרכזי קניות, מתחמי ספא, ומקומות בילוי ופנאי שונים.

בעיצוב פנים של בית עסק אנו לומדות את הלקוח ומציעות קונספט רעיוני חזק אשר נותן השראה בכל הבט של עבודת העיצוב, החל מהצבעוניות, ועד לחלוקת החלל. הקונספט משפיע על הדימוי של המקום הן בעיני העובדים והן בעיני המבקרים ולרוב השינוי הפיזי מביא לשיפור בדרך העבודה עצמה.

למשרד רשימת לקוחות מכובדת עליהם נמנים: ׳אמות השקעות׳, ׳גוגל ישראל׳, ׳אקסלנס נשואה׳, ׳משקי הקיבוצים׳, ׳אהרון רובנשטיין ובניו׳, ועוד.

אנו מאמינות כי המפתח להצלחה של פרוייקט בניה טמון בהענקת שירות איכותי ומקצועי מטעם האדריכל. השרות שלנו מתמקד בלקוח ובצרכיו הייחודיים, וחשוב לנו להדגיש שכל פרוייקט הוא שונה ומיוחד. תכנון מקורי וחדשני מתאפשר הודות לנסיוננו העשיר בהובלת פרויקטים מורכבים וייחודיים.

״כל פרט ופרט בפרוייקט הוא חשוב, ושהשאיפה לשלמות ביצירה אדריכלית מורכבת מאוסף של דברים: מרעיון ופונקציונליות, מחלל ופרופורציה, מהפרטים הקטנים אשר יוצרים חיבורים בין חומרים, מצבע ומאור…כל אלה הם ארגז הכלים שלנו וכל פרוייקט מאתגר אותנו ומאפשר לנו להשתמש בכלים קצת אחרת״.

קצת על השותפות:

לאחר שנטע דוידי וטל רוזין סיימו בהצטיינות את לימודיהן בטכניון בשנת1993, הן עבדו כל אחת במשך כ-10 שנים במשרדים מוכרים בארץ ולאחר מכן כאדריכליות עצמאיות בנפרד עד לשנת 2010 אז החליטו לאחד כוחות וליצור משרד משותף הנקרא: דוידי רוזין אדריכליות.

נטע דוידי היא מוסמכת לבניה ירוקה מטעם הארגון האמריקאי GBCI ושמשה כיועצת לבניה ירוקה עבור חברת ׳גוגל ישראל׳. המשרד העביר הרצאות במסגרת ארועי ׳בתים מבפנים׳ על בניה ירוקה בבתים פרטיים.